Získejte zpět svůj klid

Ztlumte okolní hluk jednou pro vždy

Co ti sousedi zase vyvádějí? Možná vám připadá, že znáte jejich denní režim z paměti. Rádi byste se vyspali, měli chvilku klid. Chápeme to.

Už několikacentimetrový obklad razantně sníží hluk od sousedů nebo z chodby. Uleví se vám. A myšlenku na stěhování či prodej bytu můžete v klidu – opravdu v klidu – pustit z hlavy.

Někdy stačí zvuková izolace jedné stěny. A přežijete s hlučnými sousedy i v paneláku.

Jak probíhá odhlučnění stěny, stropu či podlahy?

1

Napište, domluvíme se

Do e-mailu či kontaktního formuláře popíšete, kde se byt nachází a co se bude odhlučňovat, přidáte rozměry a foto a my vytvoříme nezávaznou cenovou kalkulaci.

2

Objednáte, do 14 dnů jsme u vás

Domluvíme se na termínu realizace, jak připravit pokoj na odhlučnění, jestli je třeba překrýt či odstěhovat nábytek – nebo jestli necháte vše na nás.

3

Přijedeme, odhlučníme, uklidíme

Zvukovou izolaci většinou zvládáme během 1 dne. Ráno vše připravíme, stěnu či strop odizolujeme, a pak po sobě uklidíme.

Máte problém s akustikou ve firmě? Zjistěte jak zlepšujeme akustický komfort prostor.

Kolik stojí zvuková izolace?

2000 Kč/m²
Jde o přibližnou cenu za m². Rádi vám zašleme cenovou kalkulaci na míru.
Wolf deska

Čím odhlučňujeme?

Používáme to nejlepší, co známe – v rámci únosnosti ceny odhlučnění bytu či domu. Takové jsou desky Wolf Phonestar. Jsou ekologické, zdravotně nezávadné a velmi dobře fungují při konstrukci předstěn, příček i podhledů.

Proč s námi a ne sami?

Za více něž 10 let už víme, že stačí malá nepřesnost a celá zvuková izolace je k ničemu.

S námi budete mít jistotu, že odhlučnění bude fungovat, jak má. Perfektní provedení, rychlá domluva, zajeté postupy – pro nás samozřejmost.

Seznamte se s námi, kteří tvoříme firmu BMN.

Byty i domy odhlučňujeme po celé republice už od roku 2009. Velice úzce a dlouhodobě spolupracujeme s hlavním dodavatelem systému Wolf, Ciur a.s. Na vaše prostory se můžeme po Praze přijet zdarma a nezávazně podívat.

Za co nás zákazníci chválí

Odhlučnění splnilo svůj účel, komunikace byla rychlá, korektní a velmi si vážím i slušného chování jak ze strany majitelů, tak řemeslníků při samotné realizaci. Jednoduše, na čem jsme se domluvili, to platilo. Firmu BMN vřele doporučuji.
Ing. Jiří Urban
Zákazník
Odhlučnění odizolovalo vnitřní i vnější zvuky tak, jak se předpokládalo. Komunikace byla rychlá a bezproblémová. Navíc práce proběhly čistě, bez znečištění domu. Za sebe jsem spokojený.
Vladimír Baumruk
Zákazník

Stále máte otázky?

Vzduchová neprůzvučnost znamená, že k vám doléhají zvuky přes stěnu – například hlasitý hovor, televize, hudba apod. Zatímco kročejová neprůzvučnost jsou nárazové hluky, třeba dupání sousedů nad vámi, pračka, padající předměty atd.

Každá má jiná specifika a jiné řešení – podívejte se na podrobnější rozdíly.

Úplné ticho pravděpodobně ne, ale naše obklady razantně sníží okolní hluk, takže budete moct odpočívat, i když za zdí bude mejdan.
Termín stanovíme do 14 dnů od objednání, samotná realizace trvá 1–2 dny.
Bude perfektní, pokud před stěnou, kterou budeme odhlučňovat, uděláte prostor cca 1 metr a zakryjete nábytek fólií či ho odstěhujete do vedlejšího pokoje. Ale pokud to z jakýchkoli důvodů není možné, poradíme si i sami.
Záleží jen na vás. Spolupracujeme pouze s léty prověřenými kolegy. Pokud to pro vás bude jednodušší, stačí nám nechat klíče a po realizaci byt přebrat. Ale z bytu vás samozřejmě vyhánět nebudeme. 🙂

Celý prostor po sobě uklidíme a připravíme tak, že stačí pozvat malíře.

Bohužel nemůžete. Doporučujeme, aby zvukovou izolaci stěny, podlahy či stropu prováděli specialisté. Těch chyb způsobených neprofesionálním provedením jsme za ta léta viděli už nespočet. Při špatné realizaci zvuková izolace nefunguje, jak má, a oprava je pak složitější i nákladnější.

Poskytujeme běžnou záruku.

Nepožadujeme žádné zálohy. Fakturu posíláme až po realizaci, protože za svou prací si stojíme.
Byty i domy odhlučňujeme po celé republice už od roku 2009. Velice úzce a dlouhodobě spolupracujeme s hlavním dodavatelem systému Wolf, Ciur a.s. Na vaše prostory se můžeme po Praze přijet zdarma a nezávazně podívat.

Fotografie z realizace odhlučnění

Odhlučnili jsme už stovky bytů v panelácích, starých činžácích i rodinných domech. Podívejte se k lidem, kterým už se bydlí lépe.

Kontaktujte nás

Byty i domy odhlučňujeme po celé republice už od roku 2009. Velice úzce a dlouhodobě spolupracujeme s hlavním dodavatelem systému Wolf, Ciur a.s. Na vaše prostory se můžeme po Praze přijet zdarma a nezávazně podívat.
604 969 525 nebo 739 460 525
nebo vyplňte formulář

    Odeslání souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.