O nás

Děláme vaše prostory přívětivějšími

Historie firmy

Na počátku firmy stál jediný člověk – Josef Razima, který se po dlouholetých zkušenostech ve stavebnictví a řadě akustických realizací rozhodl jít vlastní cestou.

Zvukové izolace byly dlouho doménou velkých projektů – sálů, hal a společenských prostor. Josef se však rozhodl zaměřit na jednotlivce a pomoci jim budovat klidné bydlení, kde si mohou dopřát kvalitní odpočinek.

Tehdy neexistovala žádná stavební firma, která by nabízela řešení špatné zvukové izolace v domácnostech. Josef Razima tak založil první českou specializovanou firmu na odhlučnění a stal se finalistou krajského kola Era Živnostník roku 2011.

Firma postupně rostla a získala jméno B.M.N. spol. s r.o. Začaly přicházet i větší projekty. Josef spojil své síly s Michaelem Plachým, odborníkem na akustiku, a společně se jim dařilo zvyšovat kvalitu realizací.

Současnost

Dnes je z nás sehraný tým, který má za sebou realizace nejrůznějších prostorů. Zažili jsme zajímavé spolupráce na projektech v nahrávacích studiích, školách i obytných domech.

Pracujeme s týmem odborně proškolených pracovníků, využíváme moderní meřicí techniku a postupujeme podle platných legislativních norem.

Máme radost ze své práce.

Tým
Živnostník roku 2011

Kdo u nás pracuje

Josef Razima

Josef Razima

Jednatel společnosti

Jožan je otcem firmy, který ji vypiplal od úplných začátků až do dnešní podoby. Zvukový komfort je jeho neustálým průvodcem. Hraje v kapele na kontrabas a moc dobře ví, jak je důležitá akustika, aby se večer vydařil. Jsou i chvíle, kdy ocení božský klid a vydává se na plachetnici brázdit mořské vlny.

LinkedIn

  Ing. Michael Plachý

  Akustik – autorizovaný inženýr

  Michael se specializuje na akustiku stavebních objektů, zejména na prostorovou akustiku. Je to aktivní muzikant – baskytarista.

  Autorizovaný inženýr: ČKAIT 13745 – Technika prostředí staveb – Technologická zařízení

   Ing. Vladimír Ambros

   Konstruktér

   Vladimír pro nás externě pracuje jako konstruktér. Pracuje na výkresové dokumentaci Akupanu, dokumentaci k výrobě zámečnických prvků (repro-stojany atd.) a vývoje jednoúčelových strojů. Bydlí v Otaslavicích u Prostějova, takže „dosť dobře mlovi hanacke“.